e-Kiosk.pl - Auto Świat 7/2018

czytaj

Auto Świat

7/2018 (11.02.2018)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.70 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 26% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł

Opis

BMW X2 – wrażenia z jazd ładniejszą odmianą SUV-a X1; Skoda Fabia – model po modernizacji; Hondy: Jazz i Civic – pierwsze jazdy Jazzem po face liftingu i Civikiem w wersji dieslowskiej; Raport: Volkswagen po Dieselgate – co się zmieniło w koncernie po największym skandalu w jego historii; kompakty kontra crossovery – porównanie 6 par modeli Audi, Citroëna, Hyundaia, Mazdy, Renault i Volkswagena; Volvo V90 – luksusowe kombi z dieslem i napędem 4x4; Porsche Cayenne S – nowa generacja SUV-a w wersji z mocnym benzyniakiem biturbo.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis