e-Kiosk.pl - Forum 5/2018

czytaj

Forum

5/2018 (01.03.2018)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Marzec 50 lat później; kto wydał Anne Frank; rozmowa z Mateuszem Morawieckim; metody mistrzów lobbingu; rewolucja antysmogowa: czyste niebo w Pekinie; Kapsztad bez wody; kopalnia bitcoinów na Islandii; syryjskie zapasy: Amerykanie strzelają do Rosjan; metoda na młodość: koktajl z jadu; pięknie i smacznie: połów ośmiornic w Galicji; tajemniczy Japończyk płodzi nowe plemię; nastolatki i porno: gołe fotki zostają na zawsze.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis