e-Kiosk.pl - Świat Kominków 1/2018
 
Pojedyncze wydanie
4.95 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 52% w porównaniu do ceny z okładki

19,20 zł

Opis

Piecykowe trendy PROGETTO FUOCO 2018; biokominek dla wymagających; czas na grilla; Płomień Roku 2017; kominek gazowy – rozmiar S; norweski sposób na ogień; Rüegg Photo Award 2017; targi KOMINKI 2018 w Poznaniu; czysta szyba kominkowa; zmieniamy drewno na bioetanol; niezbędnik ekopalacza; 5 pytań o… modernizację kominków w związku z Ekoprojektem.

Świat Kominków to bogato ilustrowany, jedyny w Polsce kwartalnik poświęcony kominkom i piecom. Kwartalnik, traktując te urządzenia jako dobra wyższego rzędu, prezentuje bogactwo kultury udomowionego ognia - od ciekawostek historycznych, przez zagadnienia estetyczne, aktualne trendy wzornicze, potrzebne informacje techniczne, rozwiązania materiałowe. Skierowany jest do osób zainteresowanych posiadaniem kominka lub pieca, którym dostarcza informacji o nowinkach rynkowych i najnowszych propozycjach estetycznych i wzorniczych. Świat Kominków odpowiada także na pytania dotyczące prawidłowej eksploatacji kominka.
Wydawnictwo Świat Kominków to ponad 150 kolorowych stron rzetelnych informacji, fachowych porad i ciekawych pomysłów dotyczących kominków i wnętrza domu, ewenement na polskim rynku wydawniczym.

czytaj więcej zwiń opis