e-Kiosk.pl - Forbes 4/2018

czytaj

Forbes

4/2018 (28.03.2018)

Liczba stron: 156

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł

Opis

Czego nauczył się na zapleczu sklepów obuwniczych rodziców, jak inwestując drobną pożyczkę, stworzył biznes wart niemal miliard złotych i dlaczego nie obawia się Amazona – opowiada Marcin Grzymkowski, założyciel i prezes eobuwia; ponad 2,2 tys. miliarderów, 9,1 biliona dolarów łącznego majątku, zmiana na szczycie listy. Amerykański „Forbes” po raz 32. opublikował ranking najbogatszych ludzi świata; Viktor Wanli – najpierw zbudował globalną platformę do handlu grami, teraz tworzy globalną drużynę e-sportową; Netflix zebrał 117 mln widzów; w ciągu dekady Janowi Zającowi udało się stworzyć jedną z największych sieci aptek; H&M zamyka sklepy; Polacy przesiedli się na aplikacje taksówkowe; ING Bank na fali piąty raz z rzędu; rynek kantorów internetowych rośnie w szybkim tempie – ale kantor kantorowi nierówny; współtwórca firmy Ripple zarobił 8 miliardów dolarów na kryptowalutach; krawiectwo miarowe zyskuje na popularności; jak kilka pokoleń przedsiębiorców stworzyło jedną z najbardziej innowacyjnych firm świata.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis