e-Kiosk.pl - Beauty Forum 4/2018

czytaj

Beauty Forum

4/2018 (10.04.2018)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.99 zł 14.95 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 33% w porównaniu do ceny z okładki

99,99 zł

Opis

Dossier: rzęsy (bezpieczny zabieg, trendy i stylizacja, henna); resurfacing a fotoodmładzanie: teoria i praktyka; detoks: fakty i mity; azjatyckie sekrety piękna – dalekowschodnie inspiracje; plazma medyczna a trądzik – szybko, skutecznie, bezpiecznie; zaproszenie na Targi BEAUTY FORUM & SPA 2018 oraz Hair Forum Poland 2018; laureaci konkursu BFA 2018 i plebiscytu BFA Reader’s Choice 2018; slow life: być tu i teraz; wiosenne inspiracje w makijażu; usta idealne: mikropigmentacja ust (cz. 2); sztuka kamuflażu, czyli makijaż korekcyjny od A do Z (cz. 2).

BEAUTY FORUM – edycja polska jest czasopismem międzynarodowym, poświęconym kosmetyce profesjonalnej. Na łamach magazynu prezentujemy najnowsze osiągnięcia w branży i tendencje w światowej kosmetyce oraz aktualne informacje o markach i produktach. Szczegółowo opisujemy najnowsze technologie, aparaturę i zabiegi. BEAUTY FORUM to także platforma wymiany poglądów i opinii uznanych specjalistów i autorytetów.
Działy tematyczne: KOSMETYKA: pielęgnacja, dermatologia; SPA CONCEPT: wellness i spa; KOLOR I STYL: makijaż, wizaż, stylizacja, makijaż permanentny; DŁONIE I PAZNOKCIE: pielęgnacja dłoni, techniki i trendy w dziedzinie manikiuru, przedłużania i zdobienia paznokci; PIELĘGNACJA STÓP: nowości i informacje z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, najnowsze techniki pedikiuru; BIZNES: aktualności i analiza rynku kosmetycznego, wskazówki dotyczące zarządzania firmą; TARGI: relacje z krajowych i międzynarodowych targów BEAUTY FORUM, cykl artykułów przygotowujących do udziału w mistrzostwach, a także warunki i regulaminy uczestnictwa.

czytaj więcej zwiń opis