e-Kiosk.pl - Polityka 10/2018

czytaj

Polityka

10/2018 (06.03.2018)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł
369,00 zł

Opis

Pół wieku po Marcu; „Pies” kąsa Gowina; rozmowa z Jackiem Najderem oraz gen. Jarosławem Stróżykiem o naszej pozycji w NATO po ataku Macierewicza; znikające kobiety w Indiach; spółdzielnie mieszkaniowe – łakomy kąsek dla cwaniaków; senator Bonkowski – prawdziwa twarz PiS; moralność małpy: najnowsze badania nad szympansami bonobo znowu sporo powiedziały o człowieku; kryzys miasta średniego – w nie niż demograficzny uderzy najmocniej; wracająca w Dniu Kobiet na mały ekran „Jessica Jones” to przykład nowego prądu w kulturze popularnej: silna bohaterka, wpływowa twórczyni i złożony portret kobiet w sferze uznawanej dotąd za męską; zamordowanie słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka to logiczna konsekwencja tego, jak Słowacja była rządzona przez ostatnie lata; Izrael: co się mówi o Polsce; rozmowa z prof. Leokadią Oręziak o niekończących się (i złudnych) reformach systemu emerytalnego; na własne oczy: Cejlon: herbata po wojnie.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis