e-Kiosk.pl - Newsweek 12/2018

czytaj

Newsweek

12/2018 (11.03.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Ukryta kasa premiera - gdy Mateusz Morawiecki dostał propozycję wejścia do polityki, część majątku przepisał na żonę; czy na Wschodzie mamy już tylko wrogów i byłych przyjaciół; władza PiS to monopol i prowizorka - mówi europoseł, były działacz Prawa i Sprawiedliwości; w sieci otwiera się przestrzeń dla coraz gorszych i bardziej makabrycznych żartów; Barbara Stuhr opowiada o życiu w cieniu męża, jego karierze, chorobach i niespełnionych obietnicach; Mikołaj Grynberg - właśnie ukazała się jego „Księga wyjścia” - zbiór rozmów o wydarzeniach Marca ’68; wybory w Rosji - to już czwarte wybory prezydenckie, w których Władimir Putin nie ma prawdziwych konkurentów; Roberto Saviano, znawca włoskiej mafii, o zabójstwie Jana Kuciaka; nowe pomysły Chin; Ted Kaczynski zabijał, by przekonać Amerykanów, że technologia jest zła; największy w kraju przedsiębiorca wycofuje swoje firmy z warszawskiej giełdy; PiS stawia na Radom; nowy sposób na raka; z bliska - pisklę brzytwodzioba; tatuaże to sztuka starsza, niż myśleliśmy - dowodzą najnowsze badania; „Testament” Remigiusza Mroza już w księgarniach; DODATEK SPECJALNY - STULECIE KOBIET.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis