e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 4/2018

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

4/2018 (09.04.2018)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
34.50 zł 37.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 7% w porównaniu do ceny z okładki

414,00 zł

Opis

Załóżmy sobie ogród; tworzymy nowe zielone miejsca; bezpieczna wentylacja grawitacyjna; problem z osiadaniem budynku; co kształtuje wynagrodzenie zarządcy; tanie zarządzanie – czy to się w ogóle opłaca; austriackie prawo mieszkaniowe; RODO – ważność starych zgód na przetwarzanie danych ; opłaty da lokali użytkowych; wspólnota nie może przechowywać aktów notarialnych; stawka VAT na remont kotłowni; VAT za obsługę i konserwację węzła cieplnego.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis