e-Kiosk.pl - Forbes 5/2018

czytaj

Forbes

5/2018 (25.04.2018)

Liczba stron: 172

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł

Opis

O budowaniu globalnej marki, prowadzeniu biznesu w sposób „niepokorny”, drogach wychodzenia z kryzysu, planach wejścia na nowojorską giełdę oraz konkurencji ze strony Apple czy Facebooka opowiada Mariusz Ciepły, współzałożyciel i prezes LiveChata; jednym z tych, którzy najwięcej zyskali na modzie na catering dietetyczny, jest Maczfit – Maciej Lubiak, właściciel firmy, uważa, że na tle rynku wyróżnił się przede wszystkim jakością serwisu; Jak w Polsce zostały sprywatyzowane środki z „1 procenta” oraz dlaczego warto czynić dobro nie tylko przy okazji PIT-u – mówi Kuba Wygnański; GetBack jak Amber Gold; Krosno znów chce lśnić; tak, szukam inwestora dla Solarisa – rozmowa z Solange Olszewską; poznański „Spotify” dla książek rusza w świat; jak LEGO zapchało świat klockami; jak wyglądało dzieciństwo w Polsce, co mają wspólnego muzyka i architektura – opowiada Daniel Libeskind; RAPORTY FORBESA: nieruchomości komercyjne, dobry design, turystyka; w marcu do Polski wszedł oficjalnie Revolut, który może nieźle namieszać w branży finansowej; królowa polskiego venture capital; Marian Dąbrowski wydawał najpotężniejszą w kraju gazetę, z którą liczyły się wszystkie siły polityczne; burzliwe losy niezwykłych kamieni.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis