e-Kiosk.pl - Auto Świat 15/2018

czytaj

Auto Świat

15/2018 (08.04.2018)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł

Opis

AKTUALNOŚCI: BMW serii 3; Toyota RAV4; Range Rover P400e; Poznań Motor Show 2018; TESTY: Honda Jazz, Ford Fiesta, Renault Clio i Volkswagen Polo; Toyota Land Cruiser; Peugeot 308 GTi; BMW X2; Skoda Octavia Scout; Opel Insignia Grand Sport; PORADY: wymiana kół – na co zwrócić uwagę i jak nie dać się naciągnąć; pielęgnacja skórzanej tapicerki; napoje w podróży autem – jak działają napoje energetyczne, którymi najczęściej wspomagamy się podczas jazdy; Z DRUGIEJ RĘKI: Top 15 – hity z importu; Chevrolet Camaro (2009-16); FASCYNACJE: TechnoClassica w Essen.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis