e-Kiosk.pl - Polityka 15/2018

czytaj

Polityka

15/2018 (10.04.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł
369,00 zł

Opis

Władza się przebiera: PiS ma udawać ubóstwo, a prawdziwe przywileje pozostaną bez zmian; więzienia: władza zamyka, żeby otwierać; co ma opozycja na władzę; codzienne skutki ustawy dezubekizacyjnej; Wielka Polska Wielodzietna; życie z nową twarzą; nienasycony Lewandowski; nieprzystające Europy; USA: wojna o broń; rozmowa z Rafałem Matyją, politologiem, o podzielonym społeczeństwie i błędach rządzących i opozycji; rozmowa z prof. Marcinem Pałysem, rektorem Uniwersytetu Warszawskiego, o reformie nauki.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis