e-Kiosk.pl - Newsweek 17/2018

czytaj

Newsweek

17/2018 (15.04.2018)

Liczba stron: 120

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Joanna Racewicz o wdowach gorszego sortu, traumie ekshumacji i kulisach TVP; Jarosław Kaczyński wini za sondażowy zjazd dwie Beaty - Szydło i Kempę; PiS w panice - za decyzję o zwrocie premii prezes może zapłacić utratą władzy; pomagam z egoizmu - mówi Szymon Hołownia, założyciel działających w Afryce fundacji Kasisi oraz Dobra Fabryka; modne staje się nocowanie w lesie - nazywa się to bushcraft; jak prorektor osaczała profesora i jego nową kochankęł; Węgry po wyborach; afery korupcyjne Beniamina Netanjahu; Mohamed Salah - dzięki niemu Egipt zagra na mundialu, a Liverpool w półfinale Ligi Mistrzów; Empik był na skraju bankructwa, dziś odzyskuje werwę i stawia na e-handel; KGHM to najbardziej rozchwytywana państwowa spółka, ale nie przez inwestorów, tylko polityków; gadżety dla rowerzystów; fobia społeczna - okazuje się, że w jej leczeniu pomaga wirtualna rzeczywistość; naukowcy odkryli tajemnicę ptaków migrujących; Monika Brodka zaczynała w „Idolu”, dziś jest gwiazdą ambitnego popu; DODATEK SPECJALNY - 75. ROCZNICA POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis