e-Kiosk.pl - Auto Świat 4x4 2/2018

czytaj

Auto Świat 4x4

2/2018 (25.10.2018)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.30 zł 19.90 zł

Opis

Zaprezentowaliśmy cały rynek nowych samochodów klasy SUV i crossover – zarówno tych z napędem na jedną oś, jak i w wersjach 4x4. Z kolei z rynku wtórnego wybraliśmy najbardziej interesujące propozycje w wieku mniej więcej 10 lat

Auto Świat 4x4 to jedyny w Polsce magazyn poświęcony wyłącznie samochodom terenowym. Wydawany jest dla wszystkich, którzy wiedzą, że świat motoryzacji to nie tylko asfaltowe drogi. Magazyn kierowany jest zarówno do doświadczonych fanów off-roadu, jak również do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samochodami terenowymi. Tytuł jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój segmentu aut terenowych oraz rosnące zainteresowanie tym tematem w Polsce.

Czytelnicy znajdą w magazynie opisy rynkowych nowości, relacje z jazd testowych i porównanie popularnych modeli terenowych. Auto Świat 4x4 ma nowoczesną formułę, zawiera wysokiej jakości zdjęcia i materiały graficzne. Profesjonalizm i rzetelność czasopisma, znane już czytelnikom Auto Świata, pozwalają każdemu miłośnikowi tematyki 4x4 poszerzyć wiedzę w szybki, przystępny i ciekawy sposób.

czytaj więcej zwiń opis