e-Kiosk.pl - Auto Świat 17-18/2018

czytaj

Auto Świat

17-18/2018 (22.04.2018)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł

Opis

VW Neo i inne elektryczne Volkswageny; skutery i motocykle: przegląd rynku jednośladów do 125 ccm; wzystko, co warto wiedzieć o Cactusie po fl; 24 Fiat Tipo, Honda Civic, Hyundai i30, Renault Megane i VW Golf – porównanie kompaktów w wersjach z dieslami; rowerzyści kontra kierowcy;

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis