e-Kiosk.pl - Forbes 6/2018

czytaj

Forbes

6/2018 (23.05.2018)

Liczba stron: 166

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł

Opis

Zbigniew Jakubas – mówi, że jest inżynierem i lepiej się czuje, gdy produkuje pociągi, buduje apartamentowce czy bije monety; po latach dominacji zachodnich firm na polskim rynku kawy do głosu dochodzą lokalni przedsiębiorcy; dlaczego ścieżka kariery Roksany Ciurysek-Gedir, wiceprezes Banku Pekao, nie mieści się w sztywnych korporacyjnych ramach; prawdziwy spadkobierca Aleksandra Gudzowatego; marki sieci warte 52 mld zł; polscy przedsiębiorcy posiedli umiejętność tworzenia sieci handlowych – Aleksander Ćwik wraz z synami zbudował grupę salonów meblowych Agata; Rolling Stones to najbogatszy zespół świata; jak bokserzy postawili biznes na rzęsach; skoki ze spadochronem to silne skupienie ciała i umysłu w krótkim czasie – opowiada Matt Komorowski, szef PayPala na Europę Środkową i Północną; raporty Forbesa: Przemysł 4.0 – przyszłość to nie tylko roboty oraz Franczyza – najmodniejsze biznesy na licencji; dlaczego celebryci zaczęli emitować własne „waluty”; jak zarobić na chaosie; Polka, która podbiła londyńskie City; Thomas Cook – człowiek, który zorganizował masom wakacje.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis