e-Kiosk.pl - Polityka 19/2018

czytaj

Polityka

19/2018 (08.05.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł
369,00 zł

Opis

Słynne nazwisko, dziwna kariera: sprawdziliśmy, czym zajmuje się minister Anna Maria Anders; co planuje Robert Biedroń; rządowi kończą się pieniądze – rozmowa z dr. Bogusławem Grabowskim, byłym członkiem Rady Polityki Pieniężnej; narcyzm narodowy: wydaje się, że historia Polski, a zwłaszcza jej propagandowa wizja, sprzyja tego rodzaju deformacji; rozmowy pod pomnikiem smoleńskim: aby człowiek nie utracił zdrowia albo i życia, a pomnik powagi, dzień i noc pilnuje go policja; biją się, wrzeszczą, przeklinają i piją na umór, a widownia jeszcze im za to płaci – Internet na nowe gwiazdy: patostreamerów; rozmowa z dr. hab. Marcinem Zychem o seksie roślin i ich przebiegłości; najnowsze próby pojednania obu Korei niebezpiecznie przypominają poprzednie nieudane, tym razem niby wiele sprzyja sukcesowi, ale jest też Trump; przeboje polskiego designu.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis