e-Kiosk.pl - Forum 10/2018

czytaj

Forum

10/2018 (10.05.2018)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Natalie Portman - Żydówka wyklęta; wyrok na polskie sądy; czy będzie jedna Korea; na Majdanie w Erewanie; Madame Browary: Daphne Guinness, dziedziczka fortuny irlandzkich piwowarów, najpierw była chłodną ikoną świata mody, a teraz odkryła w sobie rockową pasję; Rosja idzie na wschód i rozdaje młodym mieszczuchom ziemię na Dalekim Wschodzie; trzy Jerozolimy, a nienawiść jedna; spotkanie oko w oko z największymi na świecie rekinami nie jest tak straszne, jak się wydaje; Hawana dla ekspatów: gdzie by pił Hemingway; Szukamy miliarda szczęśliwych ludzi – rozmowa z Mo Gawdatem, jednym z szefów Google'a; życie w Dolinie Śmierci.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis