e-Kiosk.pl - Newsweek 21/2018

czytaj

Newsweek

21/2018 (13.05.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Choroba lidera - młode wilki prawicy ustawiają się do wyścigu o sukcesję, bo czują, że prezes PiS słabnie; jak Joanna Scheuring-Wielgus zapoczątkowała rozłam w partii; wiceszef BOR gen. Paweł Bielawny udziela pierwszego wywiadu od czasu katastrofy; Czartoryscy - w Krakowie mówią, że to jaśnie wielmoża z odzysku, którzy dbają tylko o pieniądze - ostatnio walczą o nie sami ze sobą; czyli moda na Eataway; Lejb Fogelman - zamożny prawnik, mecenas sztuki, banita z roku 1968, napisał książkę; rozmowa z Grzegorzem Rossolińskim-Liebe, autorem wydanej właśnie biografii Stepana Bandery; rewolucja w Armenii; o czasach terroryzmu ETA opowiada Fernando Aramburu, autor powieści „Patria”; dlaczego rosyjscy oligarchowie płacą słone rachunki za politykę Władimira Putina; GetBack ma kłopoty - szykuje się afera finansowa na miarę Amber Gold; Discovery przejmuje TVN; gadżety techno-grill; dieta długowieczności; z bliska - pelikan; traumy przeżyte w dzieciństwie zmieniają aktywność genów i mogą zniszczyć całe życie - dowiedli naukowcy; raperka M.I.A. - dokument o niej można zobaczyć na festiwalu Millennium Docs Against Gravity.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis