e-Kiosk.pl - Młody Technik 7/2018

czytaj

Młody Technik

7/2018 (20.06.2018)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 66% w porównaniu do ceny z okładki

40,80 zł

Opis

Reaktory syntezy termojądrowej. Co z tą fuzją; Problemy z robotami w fabrykach. Niewykwalifikowana siła robocia…; Mechanika kwantowa a „nieśmiertelność duszy”. Biokomputer nie kasuje informacji; TEMAT NUMERU - Rzeczywistość mieszana; Świat do połowy rzeczywisty czy w połowie wirtualny; Poczytaj mi mamo – już mam na sobie gogle; Raport MT: Superkomputery. Horyzont eksa – i dalej…; Testujemy aplikacje... Appki przydatne na wakacjach.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis