e-Kiosk.pl - Żagle 7/2018

czytaj

Żagle

7/2018 (28.06.2018)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 58% w porównaniu do ceny z okładki

60,22 zł

Opis

BALTIC SAIL 2018 – już po raz 22; w 270 dni dookoła świata; gwiazdy BALTIC SAIL pod żaglami; Anwil Cup 2018 – jubileusz we Włocławku; Puchar Trójmiasta – regatowy sprawdzian na Zatoce; Akademia Kusznierewicza – żeglarskie konkurencje olimpijskie; test jachtu Fountaine Pajot 42 Astrea; prześcignąć wiatr – z czym na kursy pełne; lokalizator, komunikator, a może AIS; mototest Prestige 520 – prestiż po francusku; mototest Futura 40 – nowa Futura podnosi poprzeczkę; motoportret – AZIMUT 51 ATLANTIS; INVICTUS – testy w kolebce Rivy; apteczka na jachcie; jak sprawnie pokonać Kanał Sueski; nowości kitesurfingu i windsurfingu; VOR – etap z rekordem; droga do Tokio – Krynicki Puchar PZŻ.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis