e-Kiosk.pl - Newsweek 25/2018

czytaj

Newsweek

25/2018 (10.06.2018)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Układ Jakiego: polityk wielokrotnie pokazał, że jego głód władzy jest niepochamowany, Opole w praktyce sprywatyzował, teraz to samo chce zrobić Warszawie; choroba Kaczyńskiego – największa tajemnica kraju; rozmowa z Andą Rottenberg, kuratorką sztuki; naukowcy od lat badają możliwości przywrócenia do życia dinozaurów; braterska sztafeta: nie kłócą się, nie rozmawiają o polityce, tylko biegną – czterej bracia Gramaccy pomagają w ten sposób innym; Robert Brylewski – Babilon wygrał.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis