e-Kiosk.pl - Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

fragment

Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Magdalena Czyrynda-Koleda, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska

Liczba stron: 200

Kupując otrzymujesz:

MOBI, PDF, EPUB
Pojedyncze wydanie
29.99 zł

Opis

Droga Mamo, drogi Tato!

Z doświadczenia wiemy, jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie? Jeśli tak, to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? A jeśli tak, to kiedy? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada?   Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji, a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje, co i jak gotować - to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!

Książka zawiera:
?         Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji na pyszne śniadania, obiady i kolacje oraz słodkie, ale zdrowe przekąski dla maluszka.
?         Najbardziej aktualny stan wiedzy o zasadach żywienia niemowląt i prawidłowym rozszerzaniu diety dziecka w 1. roku życia.
?         Najnowsze informacje o karmieniu piersią i karmieniu sztucznym.
?         Informacje o responsive feeding.
?         Rady, kiedy wprowadzać produkty o stałej konsystencji, produkty alergizujące, soki; jak często karmić dziecko; jaką porcję podawać; jak rozpoznać, czy dziecko się najadło.
?         Plus i minusy gotowych dań w słoiczkach oraz przygotowywanych samodzielnie.
?         Informacje na temat BLW i diety wegeteriańskiej u dziecka.

Autorki książki - Magdalena Czyrynda-Koleda, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, Ewa Sypnik-Pogorzelska i Monika Stromkie-Złomaniec - są specjalistkami do spraw żywienia, pracującymi na co dzień w poradni dietetycznej Dietosfera

czytaj więcej zwiń opis