e-Kiosk.pl - Polityka 24/2018

czytaj

Polityka

24/2018 (12.06.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł
369,00 zł

Opis

Bałtycka foka: maskotka czy groźny szkodnik; po co ten mundial; Nagroda Architektoniczna Polityki: wygrany i pokonani; poseł Pięta i kolano prezesa; Antoni Macierewicz wykorzystał pobyt Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu, by wrócić do gry; o rosnącej popularności egzorcyzmów i czy państwo powinno reagować mówi mec. Artur Nowak; antypolonizm – nowa broń władzy; Joseph Nye, wybitny amerykański politolog, o tym, czy wierzyć Korei Płn. i dlaczego Europa musi przeciwstawić się prezydentowi USA; Senegal: tu żyje się polityką i futbolem; GetBack – nowe Amber Gold?; o tym, dlaczego polskie społeczeństwo będzie się rozwarstwiać, mówi dr hab. Michał Brzeziński, badacz nierówności i ubóstwa z UW; brytyjskie zbrodnie w Kenii.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis