e-Kiosk.pl - Auto Świat 25/2018

czytaj

Auto Świat

25/2018 (17.06.2018)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.70 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 26% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł

Opis

Mercedes A City – model mniejszy od klasy A; BMW Z4 – pierwsza jazda prototypem nowego roadstera; Citroën C5 Aircross – jeździliśmy kompaktowym SUV-em z Francji; Porsche Macan – wrażenia z jazd autem po face liftingu; Peugeot 208 – prezentacja modelu; Suzuki Swift kontra Ford Fiesta, MINI Cooper i Seat Ibiza – porównanie małych aut z mocnymi silnikami benzynowymi; Hyundai i30 – kompakt z turbodoładowanym benzyniakiem 1.4 i 7-stopniową skrzynią dwusprzęgłową; Ford Kuga z dieslem 2.0, „automatem” i napędem 4x4; podróże: Mitsubishi ASX na Kaszubach – dokąd warto wybrać się na weekend; ekwipunek na wakacyjny wyjazd – co warto zabrać ze sobą do samochodu.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis