e-Kiosk.pl - Młody Technik 8/2018

czytaj

Młody Technik

8/2018 (07.08.2018)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Czy poznamy kiedyś wszystkie stany materii? Zamiast trzech – pięćset; Odkrycia nowych kryształów czasowych. Takie nowe, a już poufne; Jak chronić się przed promieniowaniem w kosmosie. Białko z deuterem; Nasi idole – liderzy innowacji. O człowieku, który doczekał się życiowej przygody – Brian Acton ; Matematyka z ludzką twarzą: Matematyka, sport I grafika na jednej lekcji; Koniec i co dalej: Rozwój oparty na badaniach naukowych. Zużywający się silnik; Raport MT; Liczba zastosowań i znaczenie interfejsów głosowych szybko rośnie. Warto rozmawiać?

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis