e-Kiosk.pl - Hiszpański. Konwersacje na wakacje: De vacaciones

fragment

Hiszpański. Konwersacje na wakacje: De vacaciones

Dorota Guzik

Czas trwania: 2 godz. 21 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
24.90 zł

Opis

(Poziom średniozaawansowany: B1-B2 - Escucha & Aprende)

Chcesz swobodnie rozmawiać po hiszpańsku na wakacjach?

Ucz się z kursem "Hiszpański. Konwersacje na wakacje - De vacaciones. Nowe wydanie", który szybko i skutecznie przygotowuje do wyjazdu. Głównym celem kursu jest pokonanie "bariery" w mówieniu oraz opanowanie słownictwa przydatnego w różnych sytuacjach w podróży. Kurs nagrany przez rodowitych Hiszpanów uczy autentycznego języka używanego w codziennych rozmowach.

Dlaczego warto wybrać kurs?

W kursie znajdziesz 12 praktycznych tematów, a dialogi i specjalnie opracowane ćwiczenia w każdej lekcji uczą ponad 800 zwrotów i pełnych zdań przydatnych w podróży. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić. Aby nauka przynosiła jak najlepsze efekty, materiał każdej lekcji wprowadzany jest stopniowo:
? zaczniesz od wysłuchania dialogu prezentującego tematykę lekcji;
? następnie rozwiniesz słownictwo w kontekście, poznasz przydatne zwroty i wyrażenia,
? potem sprawdzisz swoje umiejętności konwersacyjne w ćwiczeniach z lektorem;
? na koniec samodzielnie weźmiesz udział w rozmowie z lektorem.

W nowym wydaniu kursu znajdziesz jeszcze więcej ćwiczeń i przykładów do powtarzania. Nowa część "Vocabulario práctico" przeznaczona jest dla tych, którzy pragną powtórzyć słówka i wyrażenia przydatne w podróży za granicę. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego!

W książeczce PDF znajdziesz pełny tekst kursu: dialogi, słowa i zwroty z tłumaczeniami, ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami.

czytaj więcej zwiń opis