e-Kiosk.pl - Angielski. Konwersacje na wakacje: On Holiday

fragment

Angielski. Konwersacje na wakacje: On Holiday

Dorota Guzik

Czas trwania: 2 godz. 28 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
24.90 zł

Opis

(Poziom średniozaawansowany: B1-B2 - Listen & Learn)

Chcesz swobodnie rozmawiać po angielsku na wakacjach?

Ucz się z kursem "Angielski. Konwersacje na wakacje - On Holiday. Nowe wydanie", który szybko i skutecznie przygotowuje do wyjazdu. Głównym celem kursu jest pokonanie "bariery" w mówieniu oraz opanowanie słownictwa przydatnego w różnych sytuacjach w podróży. Kurs nagrany przez native speakerów uczy autentycznego języka używanego w codziennych rozmowach.

Dlaczego warto wybrać kurs?

W kursie znajdziesz 12 praktycznych tematów, a dialogi i specjalnie opracowane ćwiczenia w każdej lekcji uczą ponad 800 zwrotów i pełnych zdań przydatnych w podróży. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić. Aby nauka przynosiła jak najlepsze efekty, materiał każdej lekcji wprowadzany jest stopniowo:
? zaczniesz od wysłuchania dialogu prezentującego tematykę lekcji;
? następnie rozwiniesz słownictwo w kontekście, poznasz przydatne zwroty i wyrażenia,
? potem sprawdzisz swoje umiejętności konwersacyjne w ćwiczeniach z lektorem;
? na koniec samodzielnie weźmiesz udział w rozmowie z lektorem.

W nowym wydaniu kursu znajdziesz jeszcze więcej ćwiczeń i przykładów do powtarzania. Nowa część "Useful expressions" przeznaczona jest dla tych, którzy pragną powtórzyć słówka i wyrażenia przydatne w podróży za granicę. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego!

W książeczce PDF znajdziesz pełny tekst kursu: dialogi, słowa i zwroty z tłumaczeniami, ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami.

czytaj więcej zwiń opis