e-Kiosk.pl - Forbes 8/2018

czytaj

Forbes

8/2018 (25.07.2018)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł
144,00 zł

Opis

Świat poznał go jako twórcę Naszej Klasy, ale naprawdę dużych pieniędzy Maciej Popowicz dorobił się dopiero na... rybach; Polacy odkryli smak lodów rzemieślniczych, a przedsiębiorcy niezły biznes; El Solaris o krok od transakcji; jak CR7 rozkręcił włoski biznes; Netflix dławi się widzami; najbogatszy polski bitcoinowiec na wojnie; dekoracje warte miliony; ludzie, którzy zawsze wygrywają z dronami; przenośne laboratoria Mirona Tokarskiego już na etapie testów zdobywają nowych klientów; z Marcinem Gortatem rozmawiamy o biznesie, samochodach i cenie sławy; branża modowa już wie, że przed sprzedażą w sieci nie ucieknie; rodzime centra outsourcingu walczą w światowej czołówce; dlaczego Triber to korporacyjny przywódca przyszłości; kakao to dotychczas największa niespodzianka tego roku - rosnący popyt i obawy o podaż spowodowały, że ceny surowca wystrzeliły w górę.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis