e-Kiosk.pl - Żagle 8/2018

czytaj

Żagle

8/2018 (26.07.2018)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 58% w porównaniu do ceny z okładki

60,22 zł

Opis

VOR - najbardziej zacięty wyścig; targi „Wiatr i Woda - na wodzie” - jachtowe święto w Gdyni; Szymon Kuczyński - chcę wykorzystać swoje pięć minut; relacje z regat PPJK; Akademia Kusznierewicza - żeglarskie konkurencje olimpijskie; test jachtu Alubat Ovni 450; test jachtu Wauquiez Pilot Saloon 42; test jachtu Seawind 1600; prześcignąć wiatr - genaker czy spinaker; patenty i nowości; mototest Jeanneau NC 33; mototest SunCamper 35; dziwne kaprysy wiatru i wody; dookoła Antarktydy - KATHARSIS II - lodowa odyseja; nowości kitesurfingu i windsurfingu; Maks Żakowski - kiteboarding to też żeglarstwo; zmiany w Volvo Ocean Race; Volvo Gdynia Sailing Days; droga do Tokio - medale z Kieler Woche.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis