e-Kiosk.pl - Avanti 8/2018

czytaj

Avanti

8/2018 (27.07.2018)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.40 zł 5.99 zł

Opis

Nasze ulubione miejsca w sieci - blogi, sklepy internetowe i inne ciekawostki; romantyzm późnego lata; druty i plecionki powracają; romantyzm - od polnych kwiatów, po tajemnicze ogrody; zainspiruj się dawną Japonią; ubrania i dodatki oraz zestaw w dwóch cenach; Maryśka i jej letnia stylizacja; satyna - ochłodzi opaloną słońcem skórę; katalońskie obuwie ze sznurka; stawiamy na mocne akcesoria; co nowego na mieście - gdzie byłyśmy, co widziałyśmy w ostatnim miesiącu; trendy, nowości, inspiracje do Twojego domu; kolorowa kreska wprost z wybiegów; letnia świeżość z owocowymi nutami; stawiamy na pogrubione rzęsy; stopy - ich problemy i pielęgnacja; kolorowe włosy - latem zaszalej z pastelami.

Pierwszy na polskim rynku magazyn dla kobiet z segmentu tzw. pism shoppingowych. Zadebiutował w marcu 2004 roku. Średni nakład miesięcznika wynosi 250 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

Tematyka „Avanti” związana jest z modą i urodą. Miesięcznik prezentuje modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w polskich, sieciowych sklepach. Wszystkie produkty opatrzone są ceną i nazwą sklepu. Dodatkową atrakcją są informacje o wyprzedażach, promocjach i kupony rabatowe.

Pismo skierowane jest do kobiet w wieku 18-30 lat, mieszkanek miast, aktywnych, pewnych siebie, zadbanych, zainteresowanych nowymi trendami w modzie i urodzie, zdrowym trybem życia i lubiących robić zakupy.

„Avanti” ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, w tym: tytuł Debiut Roku przyznany w 2004 r. przez branżowy magazyn „Media i Marketing Polska” oraz nagrody Media Trendy 2005 w kategoriach Magazyn Roku i Debiut Roku.

czytaj więcej zwiń opis