e-Kiosk.pl - Newsweek 29/2018
 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Jeszcze Polska nie umarła, póki obywatele bronią demokracji na ulicy, a sędziowie w sądach – mówi pierwszy w wolnej Polsce prezes SN; Mateusz Morawiecki kłamie przy każdej okazji i bez najmniejszego wstydu; Kaczyński i Morawiecki jako sojusznicy Putina; ofiary przestępstw są pozostawione samym sobie, bo państwo im nie pomaga; wakacje na Półwyspie Helskim to Polska w pigułce; mój kraj przeżywa polityczny kryzys – mówi turecka pisarka Elif Shafak; biedni, gorzej wykształceni Ukraińcy, którzy wpadają na chwilę na szybki zarobek, chwalą sobie Polskę. Za to ci z większymi ambicjami, którzy mogliby się tu osiedlić, załatać dziurę demograficzną, płacić podatki, mają u nas pod górkę.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis