e-Kiosk.pl - auto motor i sport 9/2018

czytaj

auto motor i sport

9/2018 (10.08.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 9% w porównaniu do ceny z okładki

109,00 zł

Opis

Alpine i Porsche – mają różne charaktery, ale A110 bez pardonu wjeżdża na teren należący dotąd do 718 Caymana; crossovery i sportowe modele RS mają konkurować z VW, a nawet z Audi; McLaren 600LT i inne auta sportowe na ten i przyszły rok; Audi Q3, Porsche Macan, Mercedes A sedan; wysokość mandatów w różnych krajach Europy; kiedy w aucie nie wolno palić; drony do łatania dziur w asfalcie; elektroniczne tablice rejestracyjne; kursy doskonalenia jazdy – ile kosztują; carsharing zamiast auta zastępczego; Jeep Wrangler – najnowszej wersji udowadnia, że wciąż jest niezniszczalnym samochodem terenowym; Fiat Tipo – kompakt nieskomplikowany i praktyczny. Z silnikiem Diesla zużywa w trasie 4-5 l/100 km; Audi Q8 – ógł być tylko wersją modelu Q7, a jest topowym SUV-em Audi.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis