e-Kiosk.pl - Tygodnik Podhalański 29/2018

czytaj

Tygodnik Podhalański

29/2018 (19.07.2018)

Liczba stron: 48

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.50 zł 3.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 29% w porównaniu do ceny z okładki

125,00 zł

Opis

Kolonista wypadł z okna - 10-latek spadł z pierwszego piętra pensjonat; początek sezonu pod Giewontem i włos misiowi jeży się na głowie; Ewa Orawiec nie pracuje już w domu dziecka - twierdzi, że odkąd jej nazwisko ukazało się w Tygodniku Podhalańskim, nie miała tam życia; budowa nowej zakopianki z Rabki do Nowego Targu potrwa 49 miesięcy, drogę wybudują Chińczycy; pasażerka ciężko ranna w zderzeniu dwóch taksówek w centrum Zakopanego; mieszkańcy Drogi do Daniela alarmują - mają tu powstać aż cztery apartamentowce; Color Park ma być otwarty dopiero na wiosnę, a konkurencji nie spieszy się z inwestycją.

Tygodnik Podhalański to niezależne pismo regionalne – ukazuje się już od 1989 roku na terenie Podhala, Orawy, Spisza i Pienin. Od ponad dziesięciu lat dostępne jest także w Chicago i Toronto. Na jego łamach publikowane są aktualne informacje z regionu.
Obecny nakład wynosi ok. 25 500 egzemplarzy – od 2004 roku nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy. Tygodnik jest publikowany w każdy czwartek.

czytaj więcej zwiń opis