e-Kiosk.pl - Forum 16/2018

czytaj

Forum

16/2018 (02.08.2018)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Zrujnowana dyplomacja – obrażeni na Unię, Amerykę, Rosję...; Anty-Katyń – kontrowersyjna wystawa; partyzanci atakują – nowa formacja rosyjskich radykałów; czyj Izrael – burza w Knesecie; czystka w Indiach – spis ludności... do deportacji; pokój Etiopii z Erytreą – koniec wojny dwudziestoletniej; I kto tu jest populistą – obelżywe słowo roku; Maria Butina – agentka wpływu Moskwy w Waszyngtonie; Anna Delvey – fałszywa milionerka; Peteris Sprogis – jak biskup nie został prezydentem Łotwy; kurtyzany z Seulu – Korea Południowa po godzinach.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis