e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy - Numer Specjalny 8/2018 - Jej praca

czytaj

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny

8/2018 - Jej praca (30.08.2018)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
10.80 zł 11.99 zł

Opis

Bohaterką okładki najnowszego magazynu “Wysokie Obcasy Praca” jest Bozoma Saint John – jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci Doliny Krzemowej, gwiazda marketingu Pepsi, Apple Music i Ubera. Zależy jej nie tylko na wynikach marketingowych, ale również na “zmianie”, realnej naprawie kultury pracy. Bozoma ze swojego pochodzenia i stylu życia stworzyła genialną markę samej siebie.
W najnowszym numerze magazynu można będzie m.in. poznać historię kobiet, które udowadniają, że bycie humanistką wcale nie wyklucza z działalności w branży nowych technologii. Grzegorz Kubera wyjaśnia czym jest FOMO (lęk przed tym, że coś nas ominie) i jak sobie z nim radzić, a Iwona Dominik pisze o tym, jak walczyć o większe pieniądze.
Czytelniczki dowiedzą się również, czy to prawda, że ludzkość na potęgę głupieje, jak budować markę osobistą oraz w które gadżety warto zainwestować jesienią.
W numerze pojawią się felietony m.in. Wojciecha Orlińskiego, Natalii de Barbaro, Amandy Waliszewskiej, Pauliny Młynarskiej.
Pismo ma inspirować kobiety i pomagać w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Tytuł to odpowiedź na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

czytaj więcej zwiń opis