e-Kiosk.pl - Newsweek 33/2018

czytaj

Newsweek

33/2018 (05.08.2018)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Kora (1951-2018); III RP wraca do PRL; jak zniszczono lidera KPN Leszka Moczulskiego; teorie spiskowe to najgroźniejsza broń populizmu; disco polo - jak rodzą się gwiazdy; wakacje singli; dieta bez glutenu - mit zdrowego żywienia; autostop w PRL; o rewolucji, jaką przeprowadza w Indiach premier Narendra Modi, opowiada Piotr Kłodkowski; atrakcjonizm w USA; Wenezuela - najbogatszy bankrut świata; fundusz dla niepełnosprawnych - co i kogo konkretnie będzie wspierał; koniec tradycyjnej telewizji; gadżety na upały dla ochłody; dlaczego podczas upałów ludzie są bardziej skłonni do przemocy; leniwy leniwiec; marzenia senne - w snach zapisane jest nasze życie; Tomasz Stańko (1942-2018); Terry Gilliam - „Człowiek, który zabił Don Kichota” - film, który powstawał 25 lat; DODATEK - SLOW. DOBRE ŻYCIE BEZ POŚPIECHU.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis