e-Kiosk.pl - auto motor i sport 10/2018

czytaj

auto motor i sport

10/2018 (14.09.2018)

Liczba stron: 140

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 9% w porównaniu do ceny z okładki

109,00 zł

Opis

Nowa generacja seryjnych aut zasilanych energią elek-tryczną wchodzi do sprzedaży; seryjne i koncepcyjne auta sportowe oraz crossovery; cyfrowe miasto – tak będzie działać, gdy ludzi, samochody i infrastrukturę połączy sieć; jak wyjść z samochodu po dachowaniu; czy można zgłosić policji wykroczenie zarejestrowane kamerą; trzy auta klasy średniej w teście – które najlepiej wygląda, które jest najbardziej funkcjonalne; małe samochody przebrane za crossovery – test Forda i Kii w wersjach z silnikami o mocy 140 i 120 KM; ostrzejsze i bliższe realiom zasady homologacji – dlaczego niektóre modele znikają z oferty.

„auto, motor i sport” jest miesięcznikiem wywierającym istotny wpływ na ostateczne decyzje czytelników co do wyboru marki i modelu kupowanego samochodu, sposobu finansowania zakupu, a także nabywania odpowiednich akcesoriów. Pismo ma wśród czytelników opinię „fachowego doradcy”. Tej roli nie są w stanie zapewnić inne media.

„auto, motor i sport” zawdzięcza swoją unikalną pozycję systematycznie publikowanym testom najnowszych samochodów wprowadzanych do sprzedaży na polski rynek, długodystansowym testom porównawczym, ukazującym pełne koszty eksploatacji samochodów w warunkach polskich, szczegółowym informacjom o bezgotówkowych lub kredytowych formach zakupu samochodów (banki, biura kapitałowe) oraz bardzo ważnym w polskich warunkach testom porównawczym samochodów używanych i przeglądom dostępnych na polskim rynku akcesoriów samochodowych (m.in.: systematyczne testy opon letnich i zimowych).

Numer 6/2006 możesz pobrać za darmo!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań opublikowanych do 31.01.2011 jest dla tego tytułu wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis