e-Kiosk.pl - Auto Świat 34/2018

czytaj

Auto Świat

34/2018 (19.08.2018)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł

Opis

Zmodernizowana Škoda Fabia - jakie zmiany czeskiego bestsellera zasługują na uwagę?; jak najkorzystniej kupić lub wyleasingować auto na przykładzie 9 modeli z różnych klas; Kia Ceed kontra Honda Civic, Opel Astra, Renault Megane i VW Golf: porównanie kompaktów z turbodoładowanymi silnikami benzynowymi; BMW serii 3 E90 (2005-13) - prezentacja modelu: wszystkie wersje silnikowe i nadwoziowe; instrukcja obsługi auta w smartfonie; wrażenia z jazd na torze McLarenem Senną.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis