e-Kiosk.pl - Forum 18/2018

czytaj

Forum

18/2018 (30.08.2018)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 39% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Trump na deskach. Impeachment – za i przeciw; Jared czyściciel. Kłopotliwy zięć prezydenta; Zła energia. Górnicy i klimatosceptycy; Wybór Brazylii. Między więźniem a populistą; Madonna. 60 lat autokreacji; Paweł Durow. Rosyjski Zuckerberg; Z ukulele w Honolulu. Magiczne słowo „aloha”; Życie po boysbandzie. Duzi chłopcy na emeryturach; Dmitrij Graczow. Sobowtór Putina; Powrót Tuska. Z Brukseli na białym koniu?

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis