e-Kiosk.pl - Młody Technik 10/2018

czytaj

Młody Technik

10/2018 (26.09.2018)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Upiory znikają, gdy znika czas; zagubieni w matematyce nie widzą rzeczywistości; kto dostanie w 2018 r. Nobla z fizyk; nowe perspektywy, czyli jak podejść do problemu z innej strony; DNA pomaga rozwiązać stare kryminalne zagadki, sprawiedliwość po latach; Raport MT: Pieniądze w XXI wieku. Abstrakcja, która rządzi światem; matematyka z ludzką twarzą: szachownica i szachy; smartfony – szału już nie ma; pływająca parowa zabawka; uniwersalny zasilacz modelarski UZM 100; ADATA HD650 – nowa odsłona, czyli odporny dysk USB; TP-Link Deco – system Wi-Fi z antywirusem w pakiecie.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis