e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 10/2018

czytaj

Czas na Wnętrze

10/2018 (01.10.2018)

Liczba stron: 200

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.00 zł 9.95 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 13% w porównaniu do ceny z okładki

95,20 zł

Opis

Szyk nad Sekwaną - arystokratyczna dusza w XXI wieku; niewielkie mieszkanie w Katowicach powstało jako efekt współpracy dwóch przyjaciółek; światowej sławy projektant Tomasz Rudkiewicz zaprosił nas do swojego warszawskiego domu; zabytkowa kamienica zyskała nowe życie, gdy właścicielka wpuściła do niej mnóstwo światła; najmodniejsze kolory, wzory i fasony; dzianina i filc; transfer designu; lampa Taraxacum; Kasia Ptak o targach Warsaw Home; Walter Gropius; plakaty Aqua Posters; Mood Concept; temat numeru - kuchnia otwarta na jadalnię; salony łazienkowe; rodzinne pralki i designerskie grzejniki; najlepsze ekspresy do kawy; kominki w salonie; ciekawe rozwiązania - inteligentny dom można mieć już dziś; co, gdzie, kiedy w galeriach i muzeach; najpiękniejsze obrazy rzeczy; blask tradycji Kacpra Schiffersa; król makaron; zielony zakątek - ogród japoński; Mercedes - nowa Klasa A; kosmetyki na jesień.

„Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz.

„Czas na Wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informację, gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis