e-Kiosk.pl - Żagle 10/2018

czytaj

Żagle

10/2018 (27.09.2018)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.10 zł 11.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 58% w porównaniu do ceny z okładki

60,22 zł

Opis

EWA3 na wodach Holandii i Belgii; Śląskie WIATR I WODA po raz trzeci; Asia Pajkowska - samotnie non stop dookoła świata; jak wyczarować regaty bez wiatru; Mistrzyni Europy rusza w Himalaje; Akademia Kusznierewicza - sprawdzian w Aarhus; PYotY 2019 - najlepsze jachty w Polsce; słabowiatrowa niemoc; Jachtowy Produkt Roku 2019 - prezentujemy zgłoszenia do konkursu; Northman 120; FERETTI 670 - prezent na jubileusz; pod żaglami ZIELONEGO SMOKA; o chorobie morskiej, czyli jak pokonać zemstę błędnika; nowości kitesurfingu i windsurfingu; Team Tarnackiego zwycięzcą Sopot Match Race; Zofia Klepacka najlepsza w Europie; MŚ kl. Micro 2018 - ósme złoto Piotra Tarnackiego; droga do Tokio - trzy bilety do Tokio.

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.

czytaj więcej zwiń opis