e-Kiosk.pl - Forbes 10/2018

czytaj

Forbes

10/2018 (26.09.2018)

Liczba stron: 274

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.90 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

107,99 zł

Opis

Lista 30 młodych Polaków, którzy podbijają świat; idealny czas dla odzieżowej alternatywy; pojazdy przyszłości powstają już w Polsce; start-upowcy, którzy przenoszą medycynę w przyszłość; Marian Ziburske trafił do Polski i został największym właścicielem nieruchomości na wynajem; Lech Kaniuk, znany z zarządzania m.in. PizzaPortal, większość kapitału zainwestował w firmę produkującą solarne dachy; Marwit wyciska miliony z marchewek; dwóch naukowców z branży farmaceutycznej chce zrobić biznes na idei, która liczy sobie wiek; boks uczy pokory i szacunku - Bartosz Sala uważa, że takie zasady powinny panować w biznesie; twórca marki Superdry kontra brexit; nowe życie retro designu; Onassis - Grek, który morzu rzucił wyzwanie; Ranking Firm Rodzinnych; Ranking Bank Przyjazny Firmie; Plebiscyt BrandMe CEO.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis