e-Kiosk.pl - Polityka 36/2018

czytaj

Polityka

36/2018 (04.09.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Temat tygodnia - hańba Kościoła; od Kuronia do Biedronia, czyli lewica szuka drogi; afera taśmowa - kto stał za kelnerami; narodowców marsz po władzę; Iwona Mularczyk - gospodyni dobrej zmiany; pożytki z puszczy; powrót marek z PRL; Mike Pence - następca Trumpa; czym ma być europejska armia; Szwecja - raj się psuje; Meksyk - Wyznawcy Świętej Śmierci; Chemnitz d. Karl-Marx-Stadt; wrocławska defenestracja; pierwsze biblioteki świata; raper Vienio o tym, co go wyprowadza z równowagi, a co pomaga tę równowagę przywrócić; trener Andrzej Woźniak - powołany uwikłany; Maurycy Gomulicki, artysta wizualny, współautor wystawy tatuaży w Zachęcie, o potencjale popkultury; Spike Lee, reżyser filmu „Czarne bractwo. BlacKkKlansman”, o amerykańskim rasizmie; „Lincoln w Bardo” - brawurowa powieść Saundersa; Mulatu Astatke - twórca ethio-jazzu; pionierzy rosyjskiego undergroundu; fascynujący bioart.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis