e-Kiosk.pl - Mollie Potrafi 6/2018

czytaj

Mollie Potrafi

6/2018 (03.11.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 8.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 15% w porównaniu do ceny z okładki

40,80 zł

Opis

Jak stworzyć świąteczną aranżację stołu, inspirowaną naturą; piernikowy tort z dekoracyjnymi choinkami; szydełkowe bombki i krzyżykowe drzewka dla miłośników najlepszych hafciarskich tradycji oraz Bożego Narodzenia w tradycyjnej oprawie; bladoróżowa aksamitna pufa - relaks w stylu retro; prezenty dla swoich bliskich: naszyjnik z koralików, modny komin, torba na aparat fotograficzny, wyjątkowy kołnierz w kształcie kota.

Mollie Makes - magazyn wydawnictwa Future - zawojował cały świat. W USA jest numerem 1, a w wielu krajach świata ma lokalne wydania licencyjne, które cieszą się ogromną popularnością. My też dołączyliśmy do tych krajów.
Niezwykły powab tego pisma zawiera się w pojęciu k r e a t y w n o ś ć. Mollie potrafi ujawnia zazdrośnie strzeżone tajemnice know-how i pomysły twórcze najbardziej kreatywnych mistrzyń robótek ręcznych z Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich. Tematyka, rodzaje materiałów oraz techniki wykonania są najróżnorodniejsze i zapewne zdobędą serca aktywnych Polek z pasją do handmade.
I jeszcze jedno - redakcja Mollie potrafi potrafi wyszperać kreacje z najróżniejszych zakątków świata. Z tej różnorodności technik, tematów i kultur bierze się siła Mollie. Magazyn jest źródłem inspiracji świeżymi, zaskakującymi pomysłami, które zachwycą szczególnie te Polki, które są otwarte na różnorodne wzorce kulturowe.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis