e-Kiosk.pl - Auto Świat 39/2018

czytaj

Auto Świat

39/2018 (23.09.2018)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 3.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 43% w porównaniu do ceny z okładki

102,00 zł

Opis

Elektryczne nowości Audi – SUV e-tron z silnikiem o mocy 480 KM i zasięgiem 400 km zapowiada prawdziwą ofensywę modeli na prąd z Ingolstadt; przegląd rynku lekkich aut dostawczych; Toyota Supra – wrażenia zza kierownicy sportowego japońskiego coupé; Suzuki Jimny – pierwsza jazda nową odsłoną kultowej małej terenówki; Škoda Kodiaq i Hyundai Santa Fe – porównanie dwóch dużych SUV-ów w wersjach z mocnymi silnikami wysokoprężnymi i napędem 4x4; Volvo XC60 T8 AWD plug-in – hybrydowy SUV ładowany z gniazdka; jak bezpiecznie i prawidłowo wyprzedzać pojazdy na drodze.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis