e-Kiosk.pl - Newsweek 40/2018

czytaj

Newsweek

40/2018 (23.09.2018)

Liczba stron: 128

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Dlaczego Janusz Gajos zdecydował się wystąpić w filmie „Kler”; Mateusz Morawiecki uznał, że powtarzane kłamstwo staje się prawdą; 60 proc. rodziców nie widzi nic złego w krzyczeniu, co czwarty uważa, że można też dziecko uderzyć; Anja Rubik edukuje polską młodzież; Minister Błaszczak nie radzi sobie w resorcie; wydaje się, że sportowcy osiągnęli już maksimum szybkości i wydolności, ale najlepszym biegaczom wciąż udaje się bić kolejne rekordy.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis