e-Kiosk.pl - Polityka 39/2018

czytaj

Polityka

39/2018 (25.09.2018)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Wieś - decydujące starcie; przedwyborczy kamuflaż PiS; jak się rozprawia z niepokornymi sędziami; Tomasz Poręba - w służbie prezesa; kto dopilnuje wyborów; afera w przedszkolu; prof. Beata Łaciak i Małgorzata Druciarek o tym, czego i o kim nie nauczą się uczniowie podstawówek; czy zniknie ostatni prywatny polski bank; rozmowa z Grzegorzem Buczkiem o tym, czy lex deweloper zdewastuje polskie miasta; Europa ojczyzn - niebezpieczna iluzja; czy Białorusinom zamarzy się niezależność; Ameryka prywatyzuje wojnę; jak premier Chamberlain powstrzymał zamach na Hitlera; pierwsi Polacy, którzy przelecieli Atlantyk; życie codzienne w ostatniej dekadzie PRL; gatunki, które wkrótce znikną; rozmowa z prof. Marcinem Wodzińskim o dawnych i współczesnych chasydach; co się czyta; aplikacje randkowe zmieniają język miłości; problemy psychiczne sportowców; Wiesław Myśliwski o nowej powieści, nierozliczonej pańszczyźnie i chłopskim rdzeniu naszej kultury; Terry Riley - największy kompozytor wśród hipisów; zimna wojna o gorący „Kler”; przedwojenny Białystok na negatywach Augustisa.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis