e-Kiosk.pl - Forum 21/2018

czytaj

Forum

21/2018 (11.10.2018)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.90 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 19% w porównaniu do ceny z okładki

124,90 zł

Opis

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o największej wyszukiwarce świata, ale boisz się wygooglać; jak na katolicki kraj przystało, „Kler” sieje zgorszenie w Kościele; pierwszą turę wyborów prezydenckich w Brazylii wygrał Jair Bolsonaro, kandydat populistycznej prawicy; katastrofa w Indonezji; nad Morzem Kaspijskim radykałowie szykują rewolucję; nowy trend we francuskiej modzie: puste kieszenie stylistek i projektantów; Charles Aznavour - ostatni wywiad giganta piosenki.

Tygodnik Forum, istniejący już od 1965 r., co tydzień dostarcza przeglądu najciekawszych artykułów, komentarzy i analiz z prasy międzynarodowej. Forum jest pismem, które przybliża polskiemu czytelnikowi różne punkty widzenia, prezentuje problemy, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat i Europa. Forum pozwala przy tym spojrzeć Polakom na wiele spraw inaczej niż widzą je krajowi dziennikarze i publicyści.

Wśród tytułów, z którymi współpracuje Forum, są gazety amerykańskie, m.in.: The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskie: Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckie: Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskie Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur i wiele innych.

czytaj więcej zwiń opis