e-Kiosk.pl - Newsweek 42/2018

czytaj

Newsweek

42/2018 (07.10.2018)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

204,00 zł

Opis

Taśmy+: afera podsłuchowa, która wywróciła rząd PO, teraz uderzyła w premiera z PiS, bardzo osłabiając jego pozycję; czego rozwód nigdy nie rozłączy; nowy film Koterskiego: o filmie „7 uczuć”; Nobel medyczny 2018; wyborcze ABC: jak oddać ważny głos; klan Drzyzgów; powstanie warszawskie – koniec rozstrzelanego miasta; przyjdzie taki kryzys – wojskowy, polityczny, uchodźczy – który połamie nam kości – ostrzega Bartłomiej Sienkiewicz, były szef MSW; gwiazda Macrona gaśnie – Francuzi odwracają się od swego prezydenta; prognoza ekonomiczna: Polska gospodarka szczyt koniunktury ma za sobą, teraz tempo rozwoju będzie spadać.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis